miercuri, 16 iunie 2010

Un remix cel putin interesant

Eram in masina cu un prieten , stateam la o discutie interesanta. Pe fundal radioul ...si asa din senin se aude vocea cui crezi ?... Lui GICA PETRESCU! Ma gandeam ca e ceva ciudat mai ales ca nu era un post de radio pentru muzica de genul. In cele din urma m-am prins ca a fost un remix, sa vedem ce parere aveti voi , eu zic ca e interesant.




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu