marți, 15 iunie 2010

Un alt mod de a vedea insomnia

Vad ca Vassy a vazut si a descris foarte frumos povestile de dupa 12 de pe skype , adevarul e avem ce vorbii chiar avem.Postare la ora 3 si ceva :)). A vorbit foarte frumos de mine si eu o sa vb la fel de frumos. Si mie i-mi face placere sa stau sa vb cu el. Oricum nu o sa aburesc pe nimeni cu povestile de fiecare zi. Doar cand e ceva important! Eu zic sa incercam sa dormim ca pe urma maine la tenis , o sa am parte de niste urari de bine din partea lui.

Vassy is a good friend!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu